Izpārdošana!
SANDRA balta matu rota ligavai

SANDRA – balta galvas rota līgavai

50,00  30,00 

Galvas rota veidota no vairākām „sinamay” materiāla ziedlapām, kas kopā veido eksotisku ziedu. Lapu veidošanā izmantots rūpīgs darbs un tradicionālās cepurnieku tehnikas. Baltās spalvas piešķir šai rotai apjomu un tajā pašā laikā vieglumu. Savukārt rotas pamatē piestiprinātais sudraba krāsas dekors dod nedaudz mirdzuma, kas tik ļoti piestāv kāzām.

Galvas rota stiprinās ar matu stīpiņu.

— * — * — * — * —

Šī rota ir GATAVA SŪTĪŠANAI.

— * — * — * — * —

Detalizētu preces aprakstu skatīt zemāk.

Ir noliktavā

Apraksts

Balta galvas rota līgava no “sinamay materiāla” un spalvām. Galvas rota veidota no vairākām „sinamay” materiāla ziedlapām, kas kopā veido eksotisku ziedu. Lapu veidošanā izmantots rūpīgs darbs un tradicionālās cepurnieku tehnikas. Baltās spalvas piešķir šai rotai apjomu un tajā pašā laikā vieglumu. Savukārt rotas pamatē piestiprinātais sudraba krāsas dekors dod nedaudz mirdzuma, kas tik ļoti piestāv kāzām.

Galvas rota stiprinās ar matu stīpiņu.

— * — * — * — * —

Šī rota ir GATAVA SŪTĪŠANAI.

— * — * — * — * —

Lūdzu ņemt vērā, ka katra ar rokām darināta rota ir unikāla un var nedaudz atšķirties no foto redzamās galvas rotas.

Uzzini kā droši piestiprināt galvas rotas >>

— * — * — * — * —

PASŪTĪJUMA VEIKŠANA UN PIEGĀDE

Izvēlēto galvas rotu izsūtīšu 1-2 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas. Ja izvēlētā rota nepieciešama steidzami, pirms pirkuma veikšanas, lūdzu, sazinies ar mani.

Uzzini vairāk:

Kā iegādāties >>

Pasūtījuma piegāde >>

Veikala nosacījumi >>

— * — * — * — * —

Priecājos, ka apmeklēji manu interneta veikalu!

Lai tev radoša diena!

 

Atsauksmes

Pašlaik nav atsauksmju.

Be the first to review “SANDRA – balta galvas rota līgavai”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Līdz ar priecīgo notikumu - bērniņa ienākšanu mūsu ģimenē – 2018. gadā cepuru darbnīca darbojas “saudzīgajā” režīmā :) Ir iespējams veikt pasūtījumus caur mājaslapu, bet nav iespējama cepuru laikošana klātienē. Ja Tev ir nepieciešama cepure vai galvas rota, lūdzu raksti uz cepurudarbnica@gmail.com, un es labprāt palīdzēšu izvēlēties piemērotāko. Gatavos izstrādājumus varēšu izsūtīt 1-2 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas, savukārt pēc pasūtījuma gatavotās lietas izsūtīšu 10-14 dienu laikā. Lai radošs un pārsteigumiem piepildīts šis gads! Rita Dismiss