Izpārdošana!
TELMA balta cepure svētkiem ar melniem ādas ziediem

TELMA – balta cepure svētkiem ar melniem lakādas ziediem

110,00  80,00 

Šī ir krāšņa cepure svētkiem no balta „sinamay” materiāla un melniem dekoriem. Cepure ir gatavota ar rokām, izmantojot tradicionālās cepuru meistaru tehnikas, apstrādājot materiālu uz īpašām koka formām. Cepures apmale ir nostiprināta ar īpašu cepurnieku stiepli, lai cepure labāk saglabātu formu. Krāšņākais šīs galvas rotas akcents ir greznie ziedi. Ziedi ir veidoti ar rokām no melnas lakādas. Ziedu rotājumus esmu papildinājusi ar melnām fazāna spalvām. Lai dotu šai greznajai rotai mirdzumu, cepures pamatne ir rotāta ar neskaitāmiem melniem Swarovski kristāliņiem. Šī cepure ir 100% roku darbs, kas prasījis daudz pacietības un rūpības.

Cepure ir gatavota valkāšanai galvas labajā pusē. Galvas rota stiprinās ar ķemmīti. Ja nepieciešams ķemmīti iespējams aizstāt ar matu stīpiņu (šādā gadījumā lūdzu sazināties ar mani pirms pirkuma veikšanas).

Šī cepure lieliski iederēsies kāzās kā cepure līgavas vai līgavaiņa mātei, kā arī ballēs un citās svinībās.

— * — * — * — * —

Šī cepure ir GATAVA SŪTĪŠANAI.

— * — * — * — * —

Detalizētu preces aprakstu skatīt zemāk.

Ir noliktavā

Apraksts

Šī ir krāšņa cepure svētkiem no balta „sinamay” materiāla ar melniem dekoriem. Cepure ir gatavota ar rokām, izmantojot tradicionālās cepuru meistaru tehnikas, apstrādājot materiālu uz īpašām koka formām. Cepures apmale ir nostiprināta ar īpašu cepurnieku stiepli, lai cepure labāk saglabātu formu. Krāšņākais šīs galvas rotas akcents ir greznie ziedi. Ziedi ir veidoti ar rokām no melnas lakādas. Ziedu rotājumus esmu papildinājusi ar melnām fazāna spalvām. Lai dotu šai greznajai rotai mirdzumu, cepures pamatne ir rotāta ar neskaitāmiem melniem Swarovski kristāliņiem. Šī cepure ir 100% roku darbs, kas prasījis daudz pacietības un rūpības.

Cepure ir gatavota valkāšanai galvas labajā pusē. Galvas rota stiprinās ar ķemmīti. Ja nepieciešams, ķemmīti iespējams aizstāt ar matu stīpiņu (šādā gadījumā lūdzu sazināties ar mani pirms pirkuma veikšanas).

Šī cepure lieliski iederēsies kāzās kā cepure līgavas vai līgavaiņa mātei, kā arī ballēs un citās svinībās.

— * — * — * — * —

Šī cepure ir GATAVA SŪTĪŠANAI.

— * — * — * — * —

Cepuri iespējams izgatavot arī citās krāsās, izmērā, kā arī papildināt ar  dekoriem. Uzzini vairāk par individuālajiem pasūtījumiem >>

Iepazīsties ar citām manis darinātajām cepurēm svētkiem >>

Uzzini kā droši piestiprināt galvas rotas >>

— * — * — * — * —

PASŪTĪJUMA VEIKŠANA UN PIEGĀDE

Izvēlēto cepuri izsūtīšu 1-2 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas.  Ja izvēlētā rota nepieciešama steidzami, pirms pirkuma veikšanas, lūdzu, sazinies ar mani.

Uzzini vairāk:

Kā iegādāties >>

Pasūtījuma piegāde >>

Veikala nosacījumi >>

— * — * — * — * —

Priecājos, ka apmeklēji manu interneta veikalu!

Lai tev radoša diena!

 

Atsauksmes

Pašlaik nav atsauksmju.

Be the first to review “TELMA – balta cepure svētkiem ar melniem lakādas ziediem”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Līdz ar priecīgo notikumu - bērniņa ienākšanu mūsu ģimenē – 2019. gadā cepuru darbnīca darbojas “saudzīgajā” režīmā :) Ir iespējams veikt pasūtījumus caur mājaslapu, bet nav iespējama cepuru laikošana klātienē. Ja Tev ir nepieciešama cepure vai galvas rota, lūdzu raksti uz cepurudarbnica@gmail.com, un es labprāt palīdzēšu izvēlēties piemērotāko. Gatavos izstrādājumus varēšu izsūtīt 1-2 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas, savukārt pēc pasūtījuma gatavotās lietas izsūtīšu 10-14 dienu laikā. Lai radošs un pārsteigumiem piepildīts šis gads! Rita Dismiss