Kā iegādāties

Izvēlies piemērotāko iegādes veidu - pasūti internetā vai iegādājies klātienē.


Mīļās dāmas,

Līdz ar priecīgo notikumu – otra bērniņa ienākšanu mūsu ģimenē – cepuru darbnīca darbojas “saudzīgajā” režīmā 🙂 Ir iespējams veikt pasūtījumus caur mājaslapu, bet nav iespējama cepuru laikošana klātienē. Atsevišķos gadījumos iespējams vineotie spar tikšanos Rīgā. 

Ja Tev ir nepieciešama cepure vai galvas rota, lūdzu raksti uz cepurudarbnica@gmail.com, un es labprāt palīdzēšu izvēlēties piemērotāko. Gatavos izstrādājumus varēšu izsūtīt 1-2 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas, savukārt pēc pasūtījuma gatavotās lietas izsūtīšu 10-14 dienu laikā.

Lai radošs un pārsteigumiem piepildīts šis gads!

Rita

 

 


 

Priecājos, ka Tev ir iepaticies kāds no maniem darinājumiem. Izvēlies ērtāko iegādes un pasūtījuma saņemšanas veidu.

Iegādāties internetā un saņemt pa pastu vai ar kurjeru

  1. Izvēlēto preci ievieto grozā (nospied pogu “Iegādāties”) un seko norādījumiem.
  2. Izvēlies standarta piegādi ar „Latvijas pasts” (3-4 darba dienas no izsūtīšanas brīža) vai piegādi ar kurjeru (1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža). Ja vēlies pasūtījumu saņemt Omniva pakomātā, pirms pirkuma veikšanas līdzu sazinies ar mani (precizēsim saņemšanas vietu kā arī sūtīšanas izmaksas, kas būs atkarīgas no galvas rotas izmēra).
  3. Par pasūtījumu varēsi norēķināties ar savu bankas karti, izmantojot PayPal norēķinu sistēmu VAI ar pārskaitījumu uz bankas kontu (izvēloties šo norēķinu veidu, es ar Tevi sazināšos un nosūtīšu nepieciešamo informāciju maksājuma veikšanai).
  4. Pasūtījumu izsūtīšu 1-2 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas. Ja iegādātais aksesuārs tiek gatavots pēc pasūtījuma, es nosūtīšu Tev e-pastu precizējot izgatavošanas laiku. Uzzini vairāk par pasūtījuma saņemšanu sadaļā “Pasūtījuma piegāde” >>

Lūdzu, rūpīgi izlasi preces aprakstu, pievēršot uzmanību vai izvēlētā prece ir gatava vai arī tiek gatavota pēc pasūtījuma (izgatavošanas laiks norādīts preces aprakstā). Iepazīsties arī ar veikala nosacījumiem.

Iegādāties klātienē

  1. Sazinies ar mani (cepurudarbnica@gmail.com, mob. 29 22 40 89 Rita) un vienosimies par ērtāko tikšanās laiku.
  2. Tiekoties klātienē, par izvēlēto aksesuāru iespējams norēķināties tikai skaidrā naudā.

Apmaksas kārtība

Bankas karte

Norēķinies par pirkumu ar bankas karti, izmantojot PayPal norēķinu sistēmu. Ja tev jau ir izveidots PayPal konts, maksājumu varēsi veikt arī no PayPal konta.

PayPal ir drošākā un plašāk izmantotā sistēma norēķiniem internetā. Uzzini vairāk par PayPal >>

Bankas pārskaitījums

Norēķinies par pirkumu veicot pārskaitījumu no bankas konta. Ja būsi izvēlējies šo norēķinu metodi, es sazināšos ar tevi 1-2 darba dienu laikā un nosūtīšu maksājuma veikšanai nepieciešamo informāciju.

Skaidrā naudā

Saņemot pasūtījumu Ādažos, varēsi norēķināties skaidrā naudā.