Pasūtījuma piegāde

Izvēlies ērtāko pasūtījuma piegādes veidu - pasta sūtījums, piegāde ar kurjeru vai tiekoties klātienē.


Pasūtījuma apstrāde

Mīļās dāmas,

Līdz ar priecīgo notikumu – bērniņa ienākšanu mūsu ģimenē – 2018. gadā cepuru darbnīca darbojas “saudzīgajā” režīmā 🙂 Ir iespējams veikt pasūtījumus caur mājaslapu, bet nav iespējama cepuru laikošana klātienē. Ja Tev ir nepieciešama cepure vai galvas rota, lūdzu raksti uz cepurudarbnica@gmail.com, un es labprāt palīdzēšu izvēlēties piemērotāko. 

Lai radošs un pārsteigumiem piepildīts šis gads!

Rita


Liela daļa interneta veikalā iegādājamo aksesuāru ir gatavi. Tos es izsūtīšu 1-2 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas.

Viena daļa veikalā iegādājamo aksesuāru tiek gatavoti pēc pasūtījuma, aptuvenais izgatavošanas laiks ir norādīts preces aprakstā. Parasti pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai 10-14 dienu laikā. Pēc pasūtījuma veikšanas es ar Tevi sazināšos un precizēšu izgatavošanas laiku. Ja pasūtījums ir steidzams, lūdzu, sazinies ar mani pirms pirkuma veikšanas, un mēģināsim rast risinājumu.

Standarta “Latvijas pasts” piegāde

Izvēloties šo pasūtījuma piegādes veidu, iegādātais aksesuārs tiks nosūtīts ar “Latvijas Pasts” kā ierakstīta sīkpaka. Sūtījumu piegādes laiks Latvijā ir 3-4 darba dienas (Rīga un apkārtne 1-2 darba dienas) no izsūtīšanas brīža. Sūtīšanas izmaksas ir 3 EUR. Es nosūtīšu Tev arī pasta pakas sūtījuma kodu, ievadot kodu “Latvijas Pasts” mājaslapā, varēsi izsekot savam sūtījumam.

Piegāde ar kurjeru

Ērtākais sūtījuma saņemšanas veids – veic pirkumu internetā un kurjers to piegādās tev uz mājām!

Izvēloties šo pasūtījuma piegādes veidu, iegādātais aksesuārs tiks nosūtīts ar “Latvijas pasts” ekspress pastu un piegādāts līdz tavām durvīm. Sūtījumu piegādes laiks Latvijā ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Sūtīšanas izmaksas ir 4 EUR par vienu vienību, +1.5 EUR par katru nākamo vienību. Es nosūtīšu Tev arī pasta pakas sūtījuma kodu, ievadot kodu “Latvijas pasts” mājaslapā, varēsi izsekot savam sūtījumam.

Veicot pirkumu lūdzu atceries norādīt savu kontakttārluni, lai pasta kurjers var sazināties ar Tevi un vienoties par sūtījuma piegādi.

Piegāde Omniva pakomātā

Iespējams izvēlētos cepuri, galvas rotu vai matu rotājumu saņemt kādā no Omniva pakomātiem. Piegādes laiks ir aptuveni 1-2 darba dienas. Sūtīšanas izmaksas būs atkarīgas no izvēlētās galvas rotas izmēra.

Ja vēlēsies šo pirkuma piegādes veidu, lūdzu pirms pirkuma veikšanas sazinies ar mani, lai precizētu sūtīšanas izmaksas, piegādes laiku kā arī piegādes vietu (pakomātu atrašanās vietas).

Sūtījumi uz ārzemēm

Izvēlēto aksesuāru iespējams nosūtīt arī uz ārzemēm. Lūdzu, sazinies ar mani, un es precizēšu piegādes laiku un izmaksas.

Tikšanās klātienē

Izvēlēto aksesuāru ir iespējams saņemt arī tiekoties klātienē Ādažos. Tiekoties klātienē, par izvēlēto aksesuāru iespējams norēķināties tikai skaidrā naudā.

SVARĪGI! Līdz ar bērniņa ienākšanu mūsu ģimenē galvas rotu laikošana klātienē 2018. gadā nebūs iespējama. Es labprāt atbildēšu uz jautājumiem un palīdzēšu izvēlēties atbilstošāko galvas rotu neklātienē, t.i. e-pastā un telefoniski.

Pirms iegādājies preci interneta veikalā un kā piegādes veidu izvēlies preces saņemšanu tiekoties klātienē, lūdzu, sazinies ar mani un precizē iespējamo tikšanās laiku. Parasti tikšanos iespējams ieplānot tuvāko 1-7 dienu laikā. Ja aksesuārs nepieciešams steidzami, lūdzu, sazinies ar mani, un mēģināsim izdomāt kādu risinājumu.