Individuālie pasūtījumi

Radošajā procesā izmantoju klasiskās Lielbritānijas cepuru meistaru tehnikas un kvalitatīvus materiālus, lai radītu cepures un galvasrotas, kas iepriecinās ikvienu valkātāju


Pēc individuāla pasūtījuma gatavoti aksesuāri ļauj mums sajusties īpaši. Piedāvāju izgatavot tieši Tavam individuālajam stilam piemērotu cepuri vai galvas rotu.

Cepuru un galvas rotu izgatavošana

Mana kaislība ir cepures. Es izgatavoju kvalitatīvas cepures un galvas rotas jeb “fascinatorus” kā tos dēvē angliski runājošajās valstīs. Iedvesmai aicinu ieskatīties manā interneta veikalā, kur var iepazīties ar dažādajiem galvas rotu un cepuru modeļiem, ko es esmu gatavojusi savā darbnīcā.

Manis radītās cepures un galvas rotas raksturo sievišķīga elegance, smalkas detaļas un nedaudz senatnes romantikas.

Lielāko daļu no interneta veikalā pieejamajām cepurēm un rotām iespējams izgatavot tērpam pieskaņotā krāsā kā arī papildināt ar dažādiem dekoriem – plīvuru, spalvām, kristāliņiem, fliteriem, ziediem u.tml. Labprāt izgatavošu cepuri vai galvas rotu pēc Tava oriģinālā dizaina, kā arī palīdzēšu izvēlēties pasākumam, tērpam un sejas formai atbilstošāko cepures, galvas rotas modeli.

Manā darbnīcā ir pieejamas gan klasiskas, gan mūsdienīgas koka formas, kas ļauj izgatavot dažādus cepuru un galvas rotu modeļus. Radošajā procesā apvienoju Lielbritānijā apgūtās klasiskās cepurnieku metodes, kā arī mūsdienīgas cepuru un galvas rotu darināšanas tehnikas.

Darbā izmantoju kvalitatīvus materiālus, ko pasūtu no specializētiem cepurnieku veikaliem Lielbritānijā, ASV u.c.

Pirms individuāla pasūtījuma veikšanas aicinu iepazīties ar veikala nosacījumiem >>

Pasūtījuma izgatavošanas laiks

Līdz ar priecīgo notikumu – otra bērniņa ienākšanu mūsu ģimenē – cepuru darbnīca darbojas “saudzīgajā” režīmā 🙂 Ir iespējams veikt pasūtījumus caur mājaslapu, bet nav iespējama cepuru laikošana klātienē. Atsevišķos gadījumos iespējams vienoties par tikšanos Rīgā.

Ja Tev ir nepieciešama cepure vai galvas rota, lūdzu raksti uz cepurudarbnica@gmail.com, un es labprāt palīdzēšu izvēlēties piemērotāko. Gatavos izstrādājumus varēšu izsūtīt 1-2 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas, savukārt pēc pasūtījuma gatavotās lietas izsūtīšu 10-14 dienu laikā. Ja cepurei vai galvas rotai būs nepieciešams pasūtīt materiālus no ārzemēm, tad izgatavošanas laiks būs ilgāks.

Man bija prieks strādāt kopā ar Ritu. Viņa man izgatavoja fantastisku, oriģināla dizaina līgavas galvas rotu. Rita parūpējās, lai galvas rotas radīšanas process būtu vienkāršs un aizraujošs. Paldies!

Mērija, ASV

Cepurītes dekors patiešām izskatās apēdams! Liels paldies!

Inga, Latvija

Paldies vēlreiz par rotājumu! Viesiem un fotogrāfiem ļoti patika.

Iljana, Latvija

Esmu tik apmierināta ar Ritas izgatavoto galvas rotu kvalitāti un meistarību. Es vienkārši mīlu savas jaunās galvas rotas un nevaru vien sagaidīt, kad varēšu tās paņem līdzi ceļojumā uz Spāniju.

Lauren, ASV