Pasūtījuma piegāde

Izvēlies ērtāko pasūtījuma piegādes veidu - pasta sūtījums, piegāde ar kurjeru vai tiekoties klātienē.


No 2021.gada 16.-31.augustam cepuru darbnīca “RUBINA” ir atvaļinājumā. Pasūtījumus pieņemšu no 1.septembra. Raksti man uz cepurudarbnica@gmail.com un es sazināšos ar tevi.

Rita

Pasūtījuma apstrāde

Pēc pasūtījuma saņemšanas es ar Tevi sazināšos un vienosimies par Tev ērtāko pasūtījuma apmaksas un saņemšanas veidu. Ja būsi izvēlējusies cepuri, kas ir gatada sūtīšanai, to varēšu izsūtīt 1-2 darba dienu laikā. Savukārt cepuri, kas tiek gatavotas pēc pasūtījuma izgatavošu 5-10 darba dienu laikā. Individuālajiem pasūtījumiem izgatavošanas laiks var būt ilgāks, īpaši, ja būs nepieciešams pasūtīt kādus materiālus no ārzemēm.

Standarta “Latvijas pasts” piegāde

Izvēloties šo pasūtījuma piegādes veidu, iegādātais aksesuārs tiks nosūtīts ar “Latvijas Pasts” kā ierakstīta sīkpaka. Sūtījumu piegādes laiks Latvijā ir 3-4 darba dienas (Rīga un apkārtne 1-2 darba dienas) no izsūtīšanas brīža. Sūtīšanas izmaksas ir 3.50 EUR. Es nosūtīšu Tev arī pasta pakas sūtījuma kodu, ievadot kodu “Latvijas Pasts” mājaslapā, varēsi izsekot savam sūtījumam.

Piegāde ar kurjeru

Ērtākais sūtījuma saņemšanas veids – veic pirkumu internetā un kurjers to piegādās tev uz mājām!

Izvēloties šo pasūtījuma piegādes veidu, iegādātais aksesuārs tiks nosūtīts ar “Latvijas pasts” ekspress pastu un piegādāts līdz tavām durvīm. Sūtījumu piegādes laiks Latvijā ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Sūtīšanas izmaksas ir 4,50 EUR par vienu vienību, +1.5 EUR par katru nākamo vienību. Es nosūtīšu Tev arī pasta pakas sūtījuma kodu, ievadot kodu “Latvijas pasts” mājaslapā, varēsi izsekot savam sūtījumam.

Veicot pirkumu lūdzu atceries norādīt savu kontakttārluni, lai pasta kurjers var sazināties ar Tevi un vienoties par sūtījuma piegādi.

Piegāde Omniva pakomātā

Iespējams izvēlētos cepuri, galvas rotu vai matu rotājumu saņemt kādā no Omniva pakomātiem. Piegādes laiks ir aptuveni 1-2 darba dienas. Sūtīšanas izmaksas būs atkarīgas no izvēlētās galvas rotas izmēra.

Ja vēlēsies šo pirkuma piegādes veidu, lūdzu pirms pirkuma veikšanas sazinies ar mani, lai precizētu sūtīšanas izmaksas, piegādes laiku kā arī piegādes vietu (pakomātu atrašanās vietas).

Sūtījumi uz ārzemēm

Izvēlēto aksesuāru iespējams nosūtīt arī uz ārzemēm. Lūdzu, sazinies ar mani, un es precizēšu piegādes laiku un izmaksas.

Tikšanās klātienē

Izvēlēto aksesuāru ir iespējams saņemt arī tiekoties klātienē Ādažos. Tiekoties klātienē, par izvēlēto aksesuāru iespējams norēķināties tikai skaidrā naudā.

Pirms iegādājies preci interneta veikalā un kā piegādes veidu izvēlies preces saņemšanu tiekoties klātienē, lūdzu, sazinies ar mani un precizē iespējamo tikšanās laiku. Parasti tikšanos iespējams ieplānot tuvāko 1-7 dienu laikā. Ja aksesuārs nepieciešams steidzami, lūdzu, sazinies ar mani, un mēģināsim izdomāt kādu risinājumu.