Veikala nosacījumi


Es vēlos, lai mani klienti būtu apmierināti ar manis darinātajām lietām. Aicinu rūpīgi izlasīt izvēlētā aksesuāra aprakstu un jautājumu gadījumā sazināties ar mani.

Krāsas, materiāli, rotājumi

Iegādājoties internetā, ne vienmēr ir iespējams saprast izstrādājuma izmēru, izmantotā materiāla faktūru, krāsu u.c. Lūdzu ņemt vērā, ka aksesuāra krāsa var nedaudz atšķirties no datora ekrānā redzamās. Tas ir atkarīgs no tava datora monitora uzstādījumiem un citiem apstākļiem. Ja vēlies precizēt kāda aksesuāra krāsu toni vai citu detaļu, lūdzu, sazinies ar mani.

Piegādes laiks

Lielākā daļa interneta veikalā iegādājamo aksesuāru ir gatavi. Tos es izsūtīšu 1-2 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas. Citi veikalā iegādājamie aksesuāri tiek gatavoti pēc pasūtījuma, aptuvenais izgatavošanas laiks ir norādīts preces aprakstā. Svētku sezonas laikā (decembris, kāzu laiks vasarā) izgatavošanas laiks var būt ilgāks, par precīzu izgatavošanas laiku es informēšu, sazinoties individuāli. Lūdzu, rūpīgi izlasīt preces aprakstu, lai noskaidrotu vai tā ir pieejama uzreiz vai tiek gatavota pēc pasūtījuma.

Standarta „Latvijas Pasts” sūtījumu piegādes laiks Latvijā ir 3-4 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Piegāde ar kurjeru ir 1-2 darba dienu laikā no izsūtīšanas brīža.

Preces atgriešana

Interneta veikalā iegādātās preces iespējams atgriezt 14 dienu laikā no sūtījuma saņemšanas dienas.

SVARĪGI! Precei, kas tiek atgriezta, ir jābūt nelietotai, kārtīgai, tādā stāvoklī, kā tā tika piegādāta saņēmējam. Lietotas preces nav iespējams atgriezt. Pircējam pašam ir jāsedz izmaksas, kas saistītas ar preces atgriešanu (pasta izdevumi vai tml.).

Es rūpīgi iepakoju katru aksesuāru, lai tas labā stāvoklī nonāktu galapunktā. Tomēr, ja sūtīšanas laikā iegādātais aksesuārs ir bojāts, lūdzu, sazinies ar mani 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas, lai mēs vienotos par abām pusēm pieņemamu risinājumu.

Es atgriezīšu naudu par atgriezto preci. Nauda par notikušo pasūtījuma piegādi netiek atgriezta. Par lietotu preci nauda netiks atgriezta, netiks atgriezti arī notikušā pasūtījuma piegādes izdevumi.

Individuālie pasūtījumi

Veicot individuālu pasūtījumu, cepuru darbnīcā RUBINA, būs nepieciešams veikt pirmo iemaksu. Par iemaksas apmēru un maksāšanas kārtību vienošos individuāli ar katru pasūtītāju.

Individuālie pasūtījumi ir rūpīgs darbs, kas top ciešā sadarbībā ar pasūtījuma veicēju. Darba procesā es nosūtu fotogrāfijas un/ vai organizēju tikšanos klātienē, lai varētu saskaņot visas izstrādājuma detaļas. Ņemot vērā, visu iepriekš minēto, pēc individuāla pasūtījuma gatavotās preces nav iespējams atgriezt, par tām samaksātā nauda netiek atgriezta. Ja, saņemot izstrādājumu, pasūtītājs vēlas pasūtījumam veikt kādus uzlabojumus, tos ir iespējams veikt, vienojoties par papildu samaksu un izpildes termiņiem.

Par www.rubina.lv saturu

Visas mājaslapā izmantotās fotogrāfijas, attēli un apraksti ir Ritas Bubinas īpašums. Jebkura to izmantošana ir rakstiski saskaņojama ar Ritu Bubinu (cepurudarbnica@gmail.com). Lapas autore patur visas tiesības labot, mainīt vai dzēst jebkuru informāciju www.rubina.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.